Kategorie
Dojrzała Akademia

DOJRZAŁA AKADEMIA-spotkanie informacyjno-promocyjne

W ramach projektu realizowanego przez KGW z Krzesławic 19 grudnia 2021 r. w świetlicy wiejskiej w Krzesławicach miało miejsce „Spotkanie informacyjno – promocyjne”. Spotkanie miało szerszy zasięg i uroczysty charakter.

Udział w nim wzięli przedstawiciele władz Gminy Rusinów, które reprezentował Przewodniczący Rady Gminy Hieronim Seta, władze wiejskie z sołtysem Romanem Wasilewskim, przedstawicielki Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Rusinów oraz mieszkańcy wsi.

Organizatorzy przedstawili ideę i założenia programu, plan działań oraz pierwsze rezultaty. Przypomnijmy, że DOJRZAŁA AKADEMIA to projekt skierowany do osób 60+ z terenu wsi Krzesławice i Karczówka. Realizacja projektu jest zaplanowana na dwa lata a spotkania uczestników są organizowane dwa razy w miesiącu i dotyczą różnych dziedzin życia: podstaw obsługi komputera, nauki zdrowego stylu życia, rozwijania umiejętności artystyczno-plastycznych. W czasie każdego spotkania serwowany jest ciepły posiłek. Zaproszeni goście obejrzeli wystawę wytworów rękodzieła artystycznego uczestników projektu. Z uwagi na świąteczny okres był też czas na życzenia świąteczne, przełamanie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd. Kolejne spotkanie w ramach projektu DOJRZAŁA AKADEMIA już w Nowym Roku 2022 na które serdecznie zapraszamy mieszkańców Krzesławic i Karczówki.

Dodaj komentarz